Copyright © 2017

Poznaj nas!

Przeglądając nasze prace, zapewne macie wiele pytań, które przychodzą Wam na myśl, może odpowiedzi na niektóre z nich znajdziecie tutaj.

Gdzie pracujecie?

Pracujemy na terenie całej Polski, a ostatnio zdarza nam się również pracować po za granicami naszego kraju.

Czy możemy podpisać umowę internetowo, czy konieczne jest spotkanie?

Z różnych względów czasem nie możliwe jest spotkanie osobiste, dlatego też nie ma problemu z podpisaniem umowy drogą internetową

Ile godzin pracujemy w dniu ślubu?

Pracujemy od przygotowań do oczepin (nie dłużej niż do godziny 00:30) wyjątkiem jest jeden pakiet gdzie operatorzy szybciej kończą swoją pracę.

Kiedy możemy spodziewać się materiału z naszego ślubu i wesela?

Gotowe materiały oddajemy w czasie nie dłuższym niż 100 dni.

Jeżeli wybierzemy pakiet fotografii i filmu, czy możemy liczyć na rabat?

Jeśli chodzi o rabaty nie jesteśmy ich zwolennikami. Jesteśmy z Państwem od przygotowań do oczepin, a nasza praca nie kończy się w dniu wesela, bo przed Nami obróbka Państwa materiału. Montaż filmu czy obróbka zdjęć to w zasadzie najistotniejsza cześć tej pracy, która pochłania mnóstwo czasu i energii.

Nasz ślub odbędzie się w lutym, czy w takim przypadku możemy liczyć na rabat?

W miesiącach tzw. poza sezonem weselnym, jest możliwosć uzyskania rabatu, w takich przypadkach są one ustalane indywidualnie.

Jak zarezerwować termin ślubu?

Rezerwacja terminu ślubu jest możliwa w chwili podpisania umowy.

Czy posiadamy zezwolenie na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych?

Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia.

Czy możemy otrzymać surowy materiał?

Płacicie nam za nasze doświadczenie i za to, żebyśmy wybrali najlepsze momenty z Waszego ślubu. Obiecujemy , że wybierzemy materiał, które stworzą spójną historię opisującą Wasz dzień.

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania po prostu piszcie!

Nasi klienci znaleźli nas za pomocą słów kluczowych: Kamerzysta Racibórz, Film Ślubny Racibórz, Film Ślubny Warszawa, Film Ślubny Katowice, Fotograf Ślubny Katowice, Fotograf Ślubny Śląsk, Kamerzysta Śląsk, Teledysk Ślubny, Film Ślubny Szczyrk, Alpin Szczyrk, Wesele w Górach, Ślub Rustykalny, Ślub w Szczyrku, Ślub w Warszawie, Wedding Planner, Kamerzysta na Wesele, Sale Weselne, Organizacja wesela