fbpx
Copyright © 2019 VISION-MEDIA.PL Wykonanie: ZASADAweb

Poznaj nas!

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół którzy od nieco ponad 5 lat łączą swoje siły i budują markę Vision Media.
Inwestujemy w nasz rozwój podejmując się realizacji nowych projektów.
Mamy najlepszą pracę pod słońcem! każdego dnia spotykamy szczęśliwych, kochających się ludzi.
Nieważne czy przygotowaliście Ten dzień z zegarmistrzowską precyzją,
czy postanowiliście być mistrzami spontanu, jedno jest pewne – To Wasze Święto.
Ślub i wesele to wydarzenia bardzo szczególne. Każda uroczystość jest inna, lecz wszystkim towarzyszą te same emocje. Z przyjemnością utrwalimy Wam te wszystkie najpiękniejsze chwile radości i wzruszeń, abyście mogli powracać do nich każdego dnia.

Jest wiele ślubów w różnych stylach, lubicie zieleń, lasy, drzewo, organizujecie je w stylu rustykalnym? może jednak bardziej nowocześnie, czy po prostu planujecie tradycyjne wesele?
Jesteśmy w stanie zrobić dla Was materiał dynamiczny, ale również i bardziej romantyczny, subtelny, zachowując klimat który mieliście na swoim ślubie.

Fotografia Ślubna i Filmy Ślubne to nasza pasja! Miasta które najczęściej odwiedzamy to Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Opole, Gliwice.

Przeglądając nasze prace, zapewne macie wiele pytań, które przychodzą Wam na myśl, może odpowiedzi na niektóre z nich znajdziecie tutaj.

Gdzie pracujecie?

Pracujemy na terenie całej Polski, a ostatnio zdarza nam się również pracować po za granicami naszego kraju.

Czy możemy podpisać umowę internetowo, czy konieczne jest spotkanie?

Z różnych względów czasem nie możliwe jest spotkanie osobiste, dlatego też nie ma problemu z podpisaniem umowy drogą internetową

Ile godzin pracujemy w dniu ślubu?

Pracujemy od przygotowań do oczepin (nie dłużej niż do godziny 00:30) wyjątkiem jest jeden pakiet gdzie operatorzy szybciej kończą swoją pracę.

Kiedy możemy spodziewać się materiału z naszego ślubu i wesela?

Gotowe materiały oddajemy w czasie nie dłuższym niż 100 dni.

Jeżeli wybierzemy pakiet fotografii i filmu, czy możemy liczyć na rabat?

Jeśli chodzi o rabaty nie jesteśmy ich zwolennikami. Jesteśmy z Państwem od przygotowań do oczepin, a nasza praca nie kończy się w dniu wesela, bo przed Nami obróbka Państwa materiału. Montaż filmu czy obróbka zdjęć to w zasadzie najistotniejsza cześć tej pracy, która pochłania mnóstwo czasu i energii.

Nasz ślub odbędzie się w lutym, czy w takim przypadku możemy liczyć na rabat?

W miesiącach tzw. poza sezonem weselnym, jest możliwosć uzyskania rabatu, w takich przypadkach są one ustalane indywidualnie.

Jak zarezerwować termin ślubu?

Rezerwacja terminu ślubu jest możliwa w chwili podpisania umowy.

Czy posiadamy zezwolenie na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych?

Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia.

Czy możemy otrzymać surowy materiał?

Płacicie nam za nasze doświadczenie i za to, żebyśmy wybrali najlepsze momenty z Waszego ślubu. Obiecujemy , że wybierzemy materiał, które stworzą spójną historię opisującą Wasz dzień.

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania po prostu piszcie!

Nasi klienci znaleźli nas za pomocą słów kluczowych: Kamerzysta Racibórz, Film Ślubny Racibórz, Film Ślubny Warszawa, Film Ślubny Katowice, Fotograf Ślubny Katowice, Fotograf Ślubny Śląsk, Kamerzysta Śląsk, Teledysk Ślubny, Film Ślubny Szczyrk, Alpin Szczyrk, Wesele w Górach, Ślub Rustykalny, Ślub w Szczyrku, Ślub w Warszawie, Wedding Planner, Kamerzysta na Wesele, Sale Weselne, Organizacja wesela