Romantyczny Film Ślubny

Copyright © 2017

ARTYSTYCZNY FILM ŚLUBNY I NIEZWYKŁE REPORTAŻE

Pokazujemy w Naszych filmach ludzi, których połączyła ogromna miłość.
To ona sprawiła, że jesteście razem. Dlatego to właśnie Wy i Wasze uczucia są najważniejszym elementem każdego Naszego filmu.

Chcemy opowiedzieć historię Waszego najważniejszego dnia w taki sposób, by za kilkanaście lat film, który razem zobaczycie wzbudzał w Was te same emocje co dzień ślubu.

Wyszukujemy chwile, pokazujemy emocje, rejestrujemy wzruszające momenty i pokazujemy to co najważniejsze.
Was i Waszą miłość

WESELE W STYLU BOHO

Jola & Szczepan

To nie jest kolejne wesele przepełnione kryształami, kolorowymi światełkami. Poznajcie Jolę i Szczepana, którzy postanowili pobrać się, wzajemnie wyznać swoją miłość i powiedzieć przygotowaną przez siebie przysięgą. Jola i Szczepan bawili się do białego rana w przepięknej, rustykalnej scenerii Spichlerza w Galowicach

WESELE W KLIMACIE RUSTYKALNYM

Klaudia & Grzegorz

Ach, co to był za ślub! Przed Wami przesympatyczna para, Klaudia i Grzegorz! Tego dnia młodej parze towarzyszyło około 140 gości z Warszawy i okolic.
Fantastyczne wesele, świetna organizacja, wystrój w stylu rustykalnym...

ŚLUB RUSTYKALNY

IRENA & PAWEŁ

Przedstawiamy Irenę i Pawła.
Mieliśmy okazję gościć na ich ślubie i weselu w bardzo malowniczym i niesamowitym miejscu obok Nowego Sącza – Nawojowa.
Było subtelnie, z naturą a także bardzo magicznie, co możecie również zobaczyć na poniższym klipie.

WESELE W REZYDENCJI LUXURY

MILENA & MARCIN

To niezwykła historia dwojga ludzi, których połączyła niesamowita miłość Mieliśmy ogromną przyjemność spędzić ślub i wesele z Mileną i Marcinem po raz kolejny w Rezydencji Luxury w Piekarach. Wszystko zaczęło się od przygotowań na dworze w otoczeniu pięknej przyrody w pobliżu ich domu, po błogosławieństwie, według tradycji ich rodziny, wyruszyli zaprzęgiem konnym prosto na ceremonię kościelna. Po zaślubinach wyruszyli do Rezydencji i tam bawili się do białego rana!

ROMANTYCZNY KLIP ŚLUBNY

SYLWIA & MATEUSZ

To chyba najbardziej romantyczna produkcja ubiegłego roku! Głownych aktorów, Sylwię i Mateusza mieliście okazję już poznać również jakiś czas temu w filmiku który publikowaliśmy. To prawdziwa historia miłości nieziemsko zakochanej pary!  Zobaczcie, warto..

ŚLUB W WARSZAWSKIM BRISTOLU

BARBARA & KIN

Z radością prezentujemy Wam kolejny film niezwykłego międzynarodowego Ślubu i Wesela, które odbyło się w samym centrum Warszawy, niesamowitym Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw. Dzisiaj w roli głównej przed Wami Barbara i Kin – to był niezwykły i pełen pozytywnych emocji dzień. Przygotowania, ceremonia ślubu humanistycznego jak i samo wesele odbyło się we wnętrzach niezwykłego Hotelu Bristol w Warszawie.

WZRUSZAJĄCY RODZINNY FILM

SYLWIA & MATEUSZ

Na początku chcielibyśmy powiedzieć, że zazwyczaj nie udostępniamy tak bardzo prywatnych filmów, tutaj robimy wyjątek, dlatego, że jest on wyjątkowy i wzruszający. Nie znajdziecie tutaj baloników z napisami, pisania kredą po asfalcie, nic z tych rzeczy.
Dziękuję Sylwii i Mateuszowi za niesamowitą współpracę i atmosferę, będziemy o Was pamiętać do końca Świata!

ŚLUB ZAGRANICZNY - PLENEROWY

Magda & Hatsal

Pewnego słonecznego dnia, Magdalena i Hatsal pobrali się! Przeniesiemy Was wspomnieniami do Rezydencja Luxury Piekary, gdzie odbyły się cudowne zaślubiny i wesele. Jesteśmy przekonani, że Magda i Hatsal dzięki niezwykłej wręcz perfekcyjnej organizacji będą wspominać ten dzień z wielkim uśmiechem.
To był przepiękny dzień! Mieliśmy również okazję poznać cząstkę Koreańskiej kultury 🙂

ŚLUB W BESKIDZKIM RAJU

STEFANIA I MARCIN

Poznajcie historię Stefanii i Marcina. Ich magiczny dzień odbył się w Zawoji w otoczeniu naszych pięknych Polskich gór.
Byliśmy świadkami ich przepięknego ślubu a także niezwykłego wesela które odbyło się w Beskidzki Raj Zawoja. Były wzruszenia, emocje.. zresztą, sprawdźcie sami czy nie zmyślamy! :)

ŚLUB POLSKO-ANGIELSKI W GÓRACH

Barbara & Terry

Niezwykła opowieść Barbary & Terry'ego. Polsko-Angielski ślub który miał miejsce w Szczyrku w niesamowitym Hotel Alpin był niewątpliwie jednym z najpiękniejszych ślubów tego roku.