fbpx
Copyright © 2019 VISION-MEDIA.PL Wykonanie: ZASADAweb

 

Film ślubny

Oferta Vision Media Film Ślubny obejmuje nie tylko filmowanie ceremonii ślubu, przyjęcia weselnego czy przygotowań. Vision Media oferuje dodatkowo w filmie ślubnym ujęcia z drona, plener filmowy, filmowanie w 4K i wiele więcej. Film Ślubny najczęściej tworzymy w miastach jak Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Opole.

Najlepszym sposobem na utrwalenie Waszego dnia to profesjonalny film ślubny. Najważniejsze, aby kamerzysta ślubny potrafił utrwalić Wasz dzień w najlepszy możliwy sposób, nagrywając każdy najważniejszy moment. Nawet najlepsze i niebanalne zdjęcia ślubne nie oddadzą wszystkich emocji i cudownych chwil.

Zapraszamy do obejrzenia naszych ciepłych, rodzinnych i wzruszających klipów ślubnych.


Z przyjemnością przedstawiamy Wam klip Klaudii i Grzegorza. Był to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych ślubów, na którym mieliśmy okazję pracować.
Tego dnia młodej parze towarzyszyło około 140 gości z Warszawy i okolic.
Fantastyczne wesele, świetna organizacja, wystrój w stylu rustykalnym…


Poznajcie historię Stefanii i Marcina. Ich magiczny dzień odbył się w Zawoji w otoczeniu naszych pięknych Polskich gór.
Byliśmy świadkami ich przepięknego ślubu a także niezwykłego wesela które odbyło się w Beskidzkim Raju. Były wzruszenia, emocje.. zresztą, zobaczcie sami


Z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejną opowieść, tym razem Barbary i Terry’ego.
Ich niesamowity Ślub odbył się w uroczym Szczyrku, wesele w przepięknym Hotel Alpin gdzie mieliśmy okazję już być nie jeden raz 🙂 Na co dzień mieszkają w Anglii.
Cieszymy się, że Was poznaliśmy i mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się spotkać, chociaż dzielą nas tysiące kilometrów.


Love story przepięknego rustykalnego ślubu i wesela Kasi i Patryka które miało miejsce w mroźny, sylwestrowy dzień!


Pewnego przepięknego, słonecznego dnia, Magdalena i Hatsal pobrali się! Ceremonia ślubna a także wesele odbyło się w Rezydencji Luxury w Piekarach.
To był przepiękny dzień! Mieliśmy również okazję poznać cząstkę Koreańskiej kultury 🙂


Ona piękna, on przystojny. Zapraszamy na seans przepięknego ślubu i wesela Oli i Grzegorza. Film Ślubny wykonywaliśmy w Gliwicach w hotelu Silvia.


Przedstawiamy Irenę i Pawła.
Mieliśmy okazję gościć na ich ślubie i weselu w bardzo malowniczym i niesamowitym miejscu obok Nowego Sącza – Nawojowa.
Było subtelnie, z naturą a także bardzo magicznie, co możecie również zobaczyć na poniższym klipie.


Witajcie w nowym roku! Chcielibyśmy przedstawić Wam przedsmak tego, co działo się u Kamili i Bartka na ich ślubie i weselu!
Było wyjątkowo, zobaczcie sami 🙂


Poznajcie Paulinę i Karola. Tą sympatyczną parę mieliśmy okazję poznać stosunkowo nie dawno, ale ich wesele na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo. Wspaniała organizacja, świetna zabawa a także wspaniali goście weselni, to wszystko co udało nam się w tym dniu uchwycić, możecie zobaczyć na poniższym klipie


Zapraszamy na wyjątkowy i magiczny ślub Oli i Krzysztofa, których wesele odbyło się w Hotelu Spa Laskowo, gdzie panowała cisza, spokój i otoczenie przyrody. Dziękujemy za wspaniałą współpracę, znakomitą organizację wesela i gratulujemy niesamowitej atmosfery którą udało się stworzyć Parze Młodej podczas tego wyjątkowego dnia.

  • Twoja opinia
5