Copyright © 2017

Zapytaj o wolny termin i ofertę.

Vision-Media.pl – Film Ślubny i Fotografia

Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliście się do nas napisać i podzielić informacjami na temat Waszego ślubu i wesela. Możecie nam we wiadomości opisać wszystkie szczegóły, pomysły, inspiracje, które przychodzą Wam do głowy. Chętnie spotkamy się również na kawie, żeby się lepiej z Wami poznać.

Abyśmy mogli wysłać dla Was najlepszą ofertę, proszę o informację w wiadomości odnośnie daty Waszego ślubu, lokalizacji i nazwy sali weselnej.

Adres email: visionmediapl@gmail.com
Telefon: +48 535 558 599

 

Wysyłając powyższa wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VISION MEDIA Patrycja Solich, NIP:6392011561.

W WYSZUKIWARCE GOOGLE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ ZA POMOCĄ HASEŁ:
fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Kraków, fotografia ślubna Warszawa, fotografia ślubna Kraków, kamerzysta Warszawa, kamerzysta Kraków, kamerzysta Katowice, film ślubny Warszawa, film ślubny Kraków, film ślubny Rzeszów, film ślubny Katowice, wideofilmowanie Katowice, wideofilmowanie Kraków

Leave a comment